درباره دیده پردازان نادین

شرکت دیده پردازان نادین ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت، شبکه و سخت افزار، دوربین مداربسته و تلفن های ویپ

به سایت شرکت دیده پردازان نادین خوش آمدید

شرکت دیده پردازان نادین در سال 1393 با شماره ثبت 456337 و شناسه ملی 14004164606 با هدف ارائه راهکارهای نوین در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در تهران به ثبت رسید. هدف اصلی شرکت ارائه خدمات طراحی وب سایت های داینامیک با استفاده از سیستم مدیریت جوملا و وردپرس، ارائه کلیه خدمات میزبانی وب (هاست)، کلیه خدمات دامنه (ثبت، تمدید و انتقال)، طراحی، نصب، راه اندازی و مشاوره در زمینه سرور و شبکه های محلی (LAN)، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته به همراه انتقال تصاویر بر روی تلفن های همراه و رایانه های شخصی، سیستم های تلفنی ویپ (VoIP) و راه اندازی خطوط تلفن SIP-Trunk می باشد.
شرکت نادین با انجام پروژه در زمینه های فوق برای شرکت های بنام در تهران به این مهم دست یافته است.
نادین همچنان که از نامش پیداست در حوزه فن آوری اطلاعات پیشرو می باشد و همیشه سعی در ارائه بهترین خدمات به شما را دارد. امیدواریم بتوانیم در این راه موفق باشیم.

هدف اصلی شرکت ارائه خدمات طراحی وب سایت های داینامیک با استفاده از سیستم مدیریت جوملا و وردپرس، ارائه کلیه خدمات میزبانی وب (هاست)، کلیه خدمات دامنه (ثبت، تمدید و انتقال)، طراحی، نصب، راه اندازی و مشاوره در زمینه سرور و شبکه های محلی (LAN)، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته به همراه انتقال تصاویر بر روی تلفن های همراه و رایانه های شخصی، سیستم های تلفنی ویپ (VoIP) و راه اندازی خطوط تلفن SIP-Trunk می باشد.

آدرس

هرمزگان، جزیره زیبای کیش

021-22051259

info@dpn.co.ir

09121269006

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

نمادهای دیده پردازان نادین

logo-samandehi